„Budujemy godne, wizjonerskie projekty mieszkaniowe sąsiadujące z przyrodą Mazur.” – Piotr Basiewicz
 

 

Basiewicz. developer z przestrzenią

 

Developer Basiewicz to marka, której priorytetem jest godne życie domowników. Charakterystyka wszystkich inwestycji developera determinowana jest prestiżowym otoczeniem środowiska naturalnego. Dobór działek do przedsięwzięć budowlanych zawsze określony jest sąsiedztwem mazurskich lasów, parków i błękitnych jezior.

 

Najdroższe materiały i wizjonerskie projekty architektoniczne tworzą dodaną wartość nabywanych apartamentów. Szacunek do przyszłych mieszkańców inwestycji każe nam ciągle zaskakiwać i wznosić realną jakość życia na nową, ciągle wyższą kondygnację.

 

Misja własnej wartości…

 

Developer Basiewicz swoimi budowami na progu lasów, parków i jezior przywraca społeczności etos rezydencjalny. W swoich projektach inspiruje się dawnym stylem zespołów parkowych ilustrujących prestiż rodu i walory mieszkańców. Basiewicz ma misję przywrócenia iście europejskiego wzoru dworków, posiadłości symbolicznie obecnych w miastach. Nasze kreacje budowlane aspirują do prawdziwie godnego życia. Zrównoważony budżet inwestycji szanuje możliwości finansowe przyszłych domowników.

 

Doświadczony budowami

 

Developer Basiewicz w budowlanym portfolio gromadzi kilka spektakularnych inwestycji. Debiutem inwestorskim była LiliaApartmets ulokowana przy ulicy Najedziornej w Ełku, której przeszkolone tarasy patrzyły prosto w niebieski oczy jeziora. Obecnie koronną inwestycją jest Pocztovia residence (Pocztovia.pl) powstającą wśród szpaleru drzew historycznego parku. Projekt aspiruje do odbudowy idei prestiżowej starówki w Ełku. Budujemy także osiedla z własnym parkiem Asnyka residence (asnyka.pl) z imponującą liczbą ok. 200 jednostek liściastego, parkowego starodrzewu. Tą inwestycją chcemy pokreślić prawdziwą definicję nadużywanego przez deweloperów słowa – park. Naszym zielonym projektem chcemy zdecydowanie odciąć się przyrodniczą kurtyną od nieco betonowego Osiedla Tuwima w Ełku! Naszą dumą jest powstająca 40 metrów od Jeziora Ełckiego Jeziorna residence (jeziorna.pl). Dodatkowo prowadzimy w spółce z developerem Potockim inwestycję w bezpośredniej bliskości sosnowego lasu. Kurortowe osiedle Sosnowa powstało w dawnym wypoczynkowym, mazurskim kurorcie. Wielkie połacie lasu i sosny wpisane do artu notarialnego to nasz atut inwestycyjny. Rezydencjalny styl budownictwa obliguje do użycia najdroższych materiałów.

 

Ambicja godnego budowania…

 

Wszystkie przedsięwzięcia developerskie cechuje w tym przypadku bezpośrednia bliskość naturalnych terenów zielonych lub mazurskich akwenów. Naturalna przestrzeń do życia jest nieodłącznym atrybutem przedsiębiorcy. Marka – Basiewicz – to synonim projektowania z szacunkiem dla godności osoby. Wszystkie inwestycje swoją skalą i rozmachem uwzględniają wyjątkowość przyszłych domowników. Przestrzeń działań developera oferuje miejsce w Ełku do godnego bycia człowiekiem. Najdroższe materiały użyte do budowy inwestycji służą komfortowi mieszkańców i są spójne z utrwaloną rangą przedsiębiorcy.

 

Asnyka residence – mieszkania z wyższej gałęzi…
(Wilanów Ełku)

 

Asnyka residence to kameralna enklawa pięciu apartamentowców położonych w otulin prywatnego parku. To apartamenty z wyższej gałęzi. Poprzez zieloną kurtynę liści odcinamy się od nieco betonowego Osiedla Tuwima w Ełku.

 

Tradycja przedwojennej, willowej dzielnicy Ełku zobowiązuje do rezydencjonalnego klimatu. Wysoki status projektowania gwarantuje wysmakowaną architekturę elewacji. Połączenie metalu i kamienia stanowczo dodaje elegancji budynkom i odpowiada wysokim aspiracjom.

 

Asnyka residence to kameralna enklawa pięciu apartamentowców położonych w otulinie prywatnego parku. Nasz park to kilkaset drzew, miejsce ukorzenione w zbiorowej tradycji – w przeciwieństwie do innych inwestycji, w których nowe tereny zielone złudnie nazywane są parkiem. Asnyka residence – Wilanów Ełku to kameralna enklawa pięciu apartamentowców położonych w otulinie prywatnego parku. To propozycja dla ludzi wyjątkowych, którzy szukają dobrej lokalizacji i niebanalnej architektury. Budynki rozplanowano tak, aby zapewnić mieszkańcom jak najwięcej prywatności.

 

Dyskretny i doborowy styl budownictwa adresowany jest do osób pragnących żyć pełnią doznań. Apartamenty połączone jedną kreślarską linią z zielonym obrysem parku to najwyższy atut inwestycji. Dzięki wyróżniającej się architekturze budynków oraz zachowanym walorom przyrodniczym prywatnego parku, powstanie najbardziej elegancka i reprezentacyjna ze wszystkich przestrzeni miejskich Ełku.

 

Pocztovia.pl Szpaler Apartamentów

 

Skwer to centralna i prestiżowa lokalizacja w Ełku. Miejsce inwestycji sąsiaduje z parkiem, w którym drzewa posadzono na cześć cesarzy Fryderyka III i Wilhelma. Wspaniałe okazy starodrzewu na czele z pomnikiem przyrody dębem i lipami drobnolistnymi tworzą naturalną kurtynę i prestiżowy mikroklimat miejsca. Apartamenty oferują widok na wyjątkowy historyczny park, któremu w 1913r. nadano imię Królowej Luizy. Postać ta swoją nietuzinkową urodą łamała wszelkie dworskie konwenanse. Jej bezpretensjonalny styl życia inspirował projektantów rezydencji. Warto też wspomnieć, że szpaler ozdobnych lip drobnolistnych posadzono na pamiątkę wojny wyzwoleńczej z Napoleonem. Dziś przygotowaliśmy szpaler apartamentów zamierzając na nowo odbudować renomę ełckiej starówki.

 

Widok z mieszkań jest otwarty na ceglane pruskie budynki poczty i szkoły. Naturalna aura zieleni doskonale komponuje się z rdzawą czerwienią historycznych gmachów. Pragniemy stworzyć innowacyjny projekt inspirując się starówkowym klimatem miejsca. Architekt przewidział lokalizację okazałych apartamentów, a także wygodną i praktyczną hala garażowa na 70 samochodów. Tak prestiżowe sąsiedztwo niejako wymusza stosowanie najdroższych materiałów budowlanych i wykończeniowych dorównujących renomą miejscu inwestycji.

 

Pocztovia residence to najlepsze w mieście miejsce na prowadzenie biznesu. Nasza lokalizacja oferuje najwięcej centrum na m2. Na parterze zaplanowaliśmy 10 lokali usługowych ,które zajmą łączną, imponującą pow. 1100m2. Pozostałe 5 kondygnacji zawiera 60 apartamentów o zróżnicowanych m2 od 40 do 140m2. Jakość wykonania i użyte renomowane materiały dorównują prestiżowi lokalizacji. Pragniemy aby zastosowane najdroższe rozwiązania trwałością i splendorem dorównywały historycznym gmachom sąsiedztwa.

 

W modernistycznej idei Pocztovia residence architektura dialoguje z tradycyjną pruską cegłą. Podejmiemy próbę przywrócenia tej części Ełku dawnej chwały. Wznosząc Pocztovia residence chcemy odbudować rezydencjalny styl miejsca nadając mu innowacyjny wygląd. Tym przedsięwzięciem chcemy odbudować starówkę Ełku!

 

Jeziorna.pl nowa fala mieszkań

 

Skrzyżowanie ulic Koszykowej i Pięknej w Ełku to nowe miejsce na developerskiej mapie Ełku. Lokalizacja ma swoje niewątpliwe atuty. Położona jest tuż przy ełckiej Promenadzie, na wysokim klifie skąd rozciąga się szeroka panorama na błękit wody Jeziora Ełckiego. Nowy apartamentowiec powstanie 40 m od linii brzegowej jeziora i stanie się prestiżowym miejscem na deweloperskiej mapie Ełku. Korzystamy z najdroższych rozwiązań inżynierskich stosując materiały renomowanych firm. Projekt Jeziorna residence przewiduje mieszkania o zróżnicowanych powierzchniach, począwszy od kompaktowego lokalu o pow. 46m2, kończąc na olbrzymich 130 metrowych apartamentach typu penthouse z wielkimi tarasami i przepastnym widokiem na całe Jezioro Ełckie. Developer Basiewicz tworzy nową falę mieszkań budowanych z najdroższych materiałów.

 

Budowa rozpocznie się już w 2016r. i będą to modernistyczne, inteligentne mieszkania z prestiżowymi rozwiązaniami architektonicznymi, wygodnym garażem, podziemnym na ponad 100 samochodów. Inwestycja będzie oferowała prywatną salę fitness, pokój zabaw dla dzieci, nowoczesne zagospodarowanie terenów zielonych, monitoring i ogrodzenie całego kompleksu. Inwestycję Jeziorna.pl budujemy z najdroższych materiałów. Cenimy komfort życia oparty na dobrach konsumpcyjnych o najdroższym standardzie. Widok z okna apartamentów jest jednak największą wartością naszej mazurskiej inwestycji.

 

Sosnowa.pl mieszkania na progu lasu

 

W spółce z developerem Potockim realizujemy inwestycję Sosnowa.pl. Nowoczesny projekt to zamknięte osiedle usytuowane we wczasowej dzielnicy Ełk-Szyba. Naturalne sąsiedztwo drzew zapewnia spokój i doskonały klimat. Zacisza osiedla strzeże ściana lasu, oraz całodobowa ochrona wraz z automatyczną bramą.

 

Osiedle Sosnowa położone jest nieopodal lasu, w przyrodniczo atrakcyjnym miejscu miasta Ełku. Osiedle graniczy z wielkim kompleksem lasu sosnowego, co gwarantuje mieszkańcom osiedla, możliwość korzystania z walorów rekreacyjnych lasu. Bliskość drzew zachęca do uprawiania wielu form aktywności ruchowej – jazdy na rowerze, biegania, spacerowania, a także uprawiania nord trekkingu na łonie lasu.

 

Dziewiczy teren nowocześnie przekształca się w przyjazne dla mieszkańców osiedle, z pełną infrastrukturą, licznymi miejscami parkingowymi i terenami wypoczynku i rekreacji. W najbliższym otoczeniu dostępna jest cała niezbędna infrastruktura służąca mieszkańcom. W pobliżu znajdziemy aptekę, przychodnie lekarskie, liczne sklepy i punkty gastronomiczne pobliskiego osiedla leżącego nad zatoką Jeziora Ełckiego. Młodych rodziców ucieszy bliskość szkół znajdujących się w sąsiadującym sektorze Ełku. Osiedle Sosnowa jest doskonale skomunikowane z miastem poprzez transport autobusowy i dobrze utrzymaną drogę miejską.

 

Biuro sprzedaży mieszkań:

 

Basiewicz. developer z przestrzenią
19-300 Ełk, ul. Podmiejska 2A
(przeszklony budynek firmy Doryb – Piotr Basiewicz)
tel. 725 888 777

Facebook