Inteligentne mieszkania. w Ełku gratis*

 

Pocztovia Residence. Szpaler apartamentów

 

Odkryj potencjał Pocztovia, odmień swoje życie i poczuj się komfortowo i bezpiecznie razem z FIBARO. FIBARO to system inteligentnego domu, który gwarantuje możliwość budowania swojego świata wokół przyjemności i innowacji. Z FIBARO masz zawsze cały dom pod ręką, niezależnie od tego, gdzie się znajdujesz.

 

KOMFORT I WYGODA

Inteligentny system FIBARO jako Twój domowy asystent zapewni Ci odpowiedni komfort i wygodę.

 

Dzięki nieograniczonym możliwościom FIBARO, możesz stworzyć własne sceny, które wprowadzą Cię w odpowiedni nastrój, a co więcej pozwolą zaoszczędzić Twój czas. Możesz sterować oświetleniem, klimatem i wieloma urządzeniami w mieszkaniu. Wystarczy, że podniesiesz telefon i uruchomisz określone zdarzenie.

 

BEZPIECZEŃSTWO

FIBARO to nie tylko wygoda, ale przede wszystkim bezpieczeństwo.

 

W przeciągu sekund rozpoznaje potencjalne niebezpieczeństwo i rozpoczyna odpowiednie procedury alarmowe. Dzięki aplikacji FIBARO masz stały dostęp do domu. Możesz opiekować się swoją rodziną z dowolnego miejsca na ziemi.

 

OSZCZĘDNOŚĆ

System FIBARO dostarczy Ci informacje o zużyciu energii przez urządzenia. Dzięki wbudowanej funkcji zarządzania energią, na bieżąco możesz monitorować aktualne zużycie prądu, sprawdzać historię pobieranej energii, a przy tym kontrolować, które z urządzeń zużywa jej najwięcej.

 

Wykorzystaj te możliwości systemu, które wyręczą Cię w wielu czynnościach, na które codziennie tracisz cenny czas.

 

INNOWACYJNOŚĆ

Z FIBARO swój dom możesz mieć zawsze przy sobie. Niezależnie od tego, gdzie się znajdujesz, możesz sterować urządzeniami za pośrednictwem telefonu, tabletu lub komputera.

 

Produkty FIBARO są multifunkcjonalnalne, dzięki czemu Twój dom będzie mógł jeszcze więcej, a dzięki setkom pluginów będziesz miał możliwość sterowania także sprzętem RTV/AGD.

Pocztovia. Mieszkania sterowane miłością

 

Pocztovia Residence wyposażona jest w inteligentny system Fibaro umożliwiające nowe życie według ekologicznych reguł. Podnosimy komfort mieszkania stosując następujące funkcjonalności:

 

HCL – centrala systemu FIBARO jest małym urządzeniem z ogromnym potencjałem, które sprawi, że Twój dom stanie się inteligentnym, oszczędnym i komfortowym. Pozwoli sterować m.in. oświetleniem, temperaturą, alarmami, domowymi multimediami oraz wszelkiego rodzaju sprzętem elektrycznym. Dzięki niej możesz sterować swoim domem z każdego miejsca na świecie za pomocą telefonu komórkowego lub tabletu.

 

WALL PLUG – inteligentny włącznik pozwoli Ci w wygodny i bezobsługowy sposób zdalnie zarządzać urządzeniami elektrycznymi. Dzięki niemu masz możliwość rzeczywistej kontroli ilości pobieranej energii elektrycznej. To niezwykle funkcjonalne urządzenie w formie przejściówki podłączanej bezpośrednio do dowolnego gniazda zasilającego znajdzie zastosowanie wszędzie tam, gdzie chcesz w wygodny sposób zdalnie zarządzać urządzeniami elektrycznymi.

 

DOOR/WINDOW SENSOR – uniwersalny czujnik zbliżeniowy, dzięki któremu sprawdzisz stan otwarcia lub zamknięcia dowolnego okna lub drzwi. Daje Ci możliwość automatycznego sterowania światłem lub uruchomienia wcześniej zaprogramowanej sceny. Montując Door/Window Sensor w swoim mieszkaniu, zwiększysz bezpieczeństwo i komfort domowników, a także wyeliminujesz ryzyko ponoszenia większych opłat za ogrzewanie lub klimatyzację.

 

MOTION SENSOR – FIBARO Motion Sensor będzie miał oko na Twoje mieszkanie i zadba o bezpieczeństwo Twoich najbliższych. To niewielkie urządzenie poza detekcją ruchu przekazuje również informacje o aktualnej temperaturze i poziomie natężenia światła, a za sprawą wbudowanego akcelerometru, także o zmianie swojego położenia.

 

Pakiet korzyści

 

Nowoczesne mieszkania Pocztovia mogą być wyposażone w bezprzewodowy, inteligentny system FIBARO. Twój dom będzie mógł żyć zgodnie z Twoim rytmem, dbając o Ciebie i Twoją rodzinę.

 

*inteligentny system Fibaro w cenie wybranych mieszkań

Facebook